Nadia Comaneci nettó vagyon 2021: kor, magasság, súly, férj, gyerekek, Bio-Wiki

author
5 minutes, 28 seconds Read
családi állapot: házas
férj / házastárs (név): Bart Conner (1996-tól napjainkig)
gyermekek/gyerekek (fiú és lány): Igen 1 (Dylan Paul)
randevú / Barát (név): Nincs adat
Nadia Comaneci Leszbikus? Nem
Szakma: profi tornász
fizetés: Nincs adat
nettó vagyon 2021: $12 millió
Utolsó frissítés: március 2021

Nadia nyugdíjas tornász, akit ötszörös olimpiai aranyérmesként is ismernek minden egyes eseményen. Ő volt az első tornász, aki 10,0-es tökéletes pontszámot kapott az Olimpiai Játékokon 14 éves korában, ahol hat tökéletesebbet is kapott, hogy ugyanabban a játékban három aranyérmet nyerjen. Még két aranyat nyert a Moszkvai nyári olimpián, sikerült még két tökéletes 10-et elérnie.összesen kilenc olimpiai érmet és négy művészi torna világbajnoki érmet nyert.

lehet, hogy nagyon jól ismeri Nadia Comaneci-t, de tudja, hány éves és magas, és mi a nettó vagyona 2021-ben? Ha nem tudod, elkészítettük ezt a cikket Nadia Comaneci rövid életrajzának részleteiről-wiki, karrier, szakmai élet, személyes élet, mai nettó vagyon, kor, magasság, súly és további tények. Nos, ha készen állsz, kezdjük.

Korai élete & életrajz

Nadia Onesti-ben született, Bacau megyében, Romániában. George és Stephanie Comaneci lánya. Öccsével, Adrianával együtt a román ortodox egyházban nevelkedtek, miután szüleik elváltak, apja pedig Bukarestbe költözött. Az anyja beiratkozott a tornaórára, mivel Nadia tele volt energiával és tevékenységgel, amit nem tudott kezelni. Diplomáját a Politehnica University of Bucharest után egy pár top atlétikai verseny, amely adott neki egy lehetőséget, és jogosult edző torna.

magánélet

1996-ban hozzáment Bart Conner amerikai tornászhoz, aki a Conner Academy of torna tulajdonosa volt, amely a The perfect ten és néhány sporteszköz-áruházat gyártotta, és Normanba, Oklahomába költözött. Van egy közös gyermekük, Dylan Paul. Mindketten kiadták az International Gymnast Magazine nevű nemzetközi torna magazinokat. Jelenleg az Egyesült Államokban élnek boldog életet

életkor, magasság és súly

12. November 1961 – én született Nadia Comaneci 59 éves, a mai dátum 26th március 2021. Magassága 1.63 m magas, súlya 57 kg.

karrier

Comaneci 6 éves korában debütált, amikor Károlyi Béla edző felfedezte. Megnyerte a román Országos Junior bajnokságot, valamint az Európa-bajnokságot és az amerikai kupát. 14 éves korában lenyűgözte a világot, miután ő lett az első nő, aki tökéletes 10-et ért el az olimpiai torna versenyen, és három aranyérmet és Hét Tökéletes érmet nyert az egyenetlen rudakért, az egyensúlyi gerendaért, valamint az egyéni kör-és bronzérmet a padlógyakorlatokért.

ezüstöt nyert a román válogatottban a játék második helyéért. Az oroszországi moszkvai olimpiai játékok során Nadia két aranyat nyert a padlóedzésért és az egyensúlyi gerendáért, valamint két ezüstérmet a csapatversenyen és az egyéni all-around versenyen.

1984-ben vonult vissza, a román csapat edzőjeként dolgozott, majd 1989-ben Magyarországon keresztül az Egyesült Államokba disszidált. A század világ sportdíját kapta, miután az ausztriai bécsi gálán “az évszázad sportolójának” választották. Nadia nemzeti ikon lett, amelynek arca még a postai Bélyegeken is véget ért.

Nadia az első tornász, aki sikeresen teljesített egy légi sétát és egy légi cigánykerék hátsó kézrugó repülési sorozatot. Ő jóvá, hogy az első tornász, hogy végre egy dupla csavar leszerelés, és a padló gyakorlat készségek, beleértve a felhúzott dupla vissza salto és egy dupla csavar.

karrierje mellett 2004-ben emlékiratot adtak ki a mentorálás művészete sorozat által Alapkönyvek döntött levelek egy fiatal Tornászhoz Comaneci, címmel örök hercegnő amelynek premierje a Tribeca Filmfesztivál dokumentumfilm az ESPN számára, amelyet Katie Holmes rendezett. Egy másik Pola Rappaport dokumentumfilm Comaneciről, amelynek címe Nadia Comaneci, la gymnast et le Dictareur volt, ami azt jelentette, hogy Nadia Comaneci: a tornász és a diktátor, valamint egy engedély nélküli életrajzi televíziós filmben is részt vett, Nadia, ahol a tudta nélkül sugározták.

díjak& eredmények

az évek során számos kategóriában sikerült elismerni, köztük a United Press International az Év Sportolója díjat, a szociális munka hősét, az év Associated Press sportolóját, a BBC Overseas Sports Personality of The Year-t, az olimpiai rendet, a Nemzetközi Női Sport Hírességek csarnokát, a Nemzetközi Torna Hírességek csarnokát, a Marca Leyenda-t, a Flo Hyman-díjat, az olimpiai rendet és a nagy bevándorló kitüntetést: a New York-i Carnegie Corporation-t.

nettó vagyon & Nadia Comaneci fizetése 2021

Nadia Comaneci nettó vagyon

2021 márciusától Nadia becsült nettó értéke 12 millió dollár. Pénzének nagy része a sport elkötelezettségéből származik, valamint magán tornaiskolája. Megjelent egy sor provokatív Fehérnemű-reklámban, amelyek hozzájárulnak gazdagságához. Jelenleg televíziós kommentárokat ír gimnasztikai kiadványokhoz, és bejárja a világot a foltok népszerűsítésével. Számos dokumentumfilmben szerepelt, amelyek sikeres karrierje során szakosodtak, mint nincs határa.

Nadia ismert, hogy aktívan segíti a fiatalokat álmaik valóra váltásában azzal a példával, hogy hogyan sikerült. Ikonnak tekintik, és egy időben az arca postai Bélyegeken volt, és ez azt jelentette, hogy valódi ikonként helyet teremtett magának.